SPRZEDAJ NAM SWÓJ SPRZĘT ITPlanujesz modernizację lub wymianę infrastruktury IT, czyli musisz pozbyć się używanego sprzętu komputerowego? Kimbrer Computer ma ponad 20-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i profesjonalnej obsłudze używanego i niepotrzebnego sprzętu IT, który jest w pełni sprawny, ale nie spełnia już wymagań danej firmy.

Odbieramy każdą ilość używanego sprzętu IT, który następnie odnawiamy i sprzedajemy, oferując po uczciwej cenie rynkowej szeroką gamę serwerów, urządzeń pamięci masowej i sieciowych czołowych producentów, takich jak IBM, Lenovo, Dell, HP, NetApp, EMC, Cisco i innych.


Jak to działa – krok po kroku.1

Kontakt

Prześlij zapytanie z krótkim opisem i listą sprzętu, który chcesz sprzedać. Wymień na niej produkty i/lub numery seryjne, stan, liczbę i datę zakupu. Wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych specjalistów ds. produktów oraz przeprowadzi Ciebie i Twoją firmę przez cały proces.

2

Wycena

Oferujemy bezpłatną niezobowiązującą wycenę obejmującą szeroką gamę używanych serwerów, urządzeń pamięci masowej i sieciowych firm IBM, Lenovo, Dell, EMC, HP, NetApp i Cisco. Proponowana cena będzie bazować na prawdziwych informacjach udzielonych w czasie wyceny, a sprzęt zostanie wyceniony w oparciu o wartość rynkową, stan, wiek i model.

3

Transport

Zajmujemy się transportem sprzętu, który zostanie dostarczony do magazynu firmy Kimbrer Computer, gdzie będzie bezpiecznie przechowywany. Nasz zespół ds. logistyki jest w ciągłym kontakcie z dużymi i zaufanymi przewoźnikami, takimi jak FedEx, TNT, UPS i innymi spedytorami, doskonale znając ofertę ich usług.

4

Testy

Po otrzymaniu sprzętu IT Twojej firmy, Kimbrer Computer rozpoczyna stałą procedurę mającą zapewnić optymalny proces jego bezpiecznej obsługi. Cały sprzęt zostaje zarejestrowany, gruntownie sprawdzony i przetestowany przez certyfikowanego technika, który ocenia jest stan wizualny i funkcjonalność.

5

Niszczenie danych

Gwarantujemy, że wszystkie zapisane dane wrażliwe zostaną trwale usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym standardem wymazywania danych DoD 5220.22-M. Po usunięciu danych, dla każdego urządzenia poddanego kasowaniu danych zostanie wygenerowany szczegółowy raport wymazywania danych jako potwierdzenie, że proces zakończył się sukcesem.

6

Płatność

Płacimy szybko i bezpośrednio przelewem bankowym lub oferując rabat na sprzęt, który może zostać wykorzystany w czasie przyszłych zakupów w firmie Kimbrer Computer. Proces dobiega końca i odzyskujesz maksymalną wartość z niepotrzebnego sprzętu IT.


Z korzyścią dla Ciebie. Z korzyścią dla środowiska.BEZPIECZEŃSTWO DANYCH


BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Obsługa informacji poufnych stanowi duże wyzwanie dla firm chcących pozbyć się używanego sprzętu IT. Kimbrer Computer oferuje usługę bezpiecznego niszczenia danych w używanym sprzęcie IT, takim jak serwery, dyski twarde, urządzenia pamięci masowej i sieciowe, która polega na usunięciu wszystkich zapisanych danych wrażliwych zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami, w tym standardem DoD 5220.22-M.

EKOLOGICZNY SPRZĘT IT


EKOLOGICZNY SPRZĘT IT

Przywiązując dużą wagę do gospodarki o obiegu zamkniętym i odzysku wartości, firma Kimbrer Computer wydłuża okres eksploatacji używanych serwerów, urządzeń pamięci masowej i sieciowych — produktów, które o wiele za często kończą jako elektroodpady na składowiskach przed pełnym wykorzystaniem ich potencjału. To nasz sposób na zapewnienie ekologicznego i zrównoważonego rozwoju — z korzyścią dla środowiska i wyników finansowych.

PROFESJONALNA OBSŁUGA


PROFESJONALNA OBSŁUGA

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w skupie używanego firmowego sprzętu IT od firm na całym świecie, Kimbrer Computer zapewnia krótki, efektywny czas realizacji — od wyceny do końcowej zapłaty — bez szkody dla jakości. Pomagamy przejść przez cały proces i gwarantujemy, że sprzęt zostanie właściwie potraktowany przez doskonale wyszkolonych i doświadczonych profesjonalistów.


Chcesz otrzymać wycenę swojego sprzętu IT?

Aby otrzymać niezobowiązującą ofertę na posiadany sprzęt IT, skontaktuj się z nami, pisząc na adres sales@kimbrer.com lub korzystając z formularza kontaktowego poniżej.