KONFIGURACJAPotrzebujesz niestandardowej konfiguracji? Firma Kimbrer Computer oferuje szeroką gamę wysokiej klasy i jakości odnowionych serwerów i urządzeń pamięci masowej firm IBM, Lenovo, Dell, HP, NetApp i Cisco w różnych konfiguracjach i opcjach, odpowiednio do indywidualnych potrzeb, budżetów i harmonogramów projektów.

Korzystając z usługi konfiguracja otrzymujesz indywidualnie zaprojektowany system w pełni przystosowany i przeznaczony do łatwego oraz sprawnego wdrożenia w istniejącym środowisku IT.


Stworzone w określonym celu. Zaprojektowane z myślą o przyszłości.WYJĄTKOWA WARTOŚĆ


WYJĄTKOWA WARTOŚĆ

Szukasz maksymalnej wartości za minimalną cenę? Wykorzystaj wszystkie zalety jakościowego, odnowionego i indywidualnie skonfigurowanego serwera lub pamięci masowej, zaprojektowanych pod kątem określonego celu i zastosowania.

DOSKONAŁA USŁUGA


DOSKONAŁA USŁUGA

Bez względu na to, czy potrzebujesz konfiguracji jednoserwerowej czy niestandardowej pamięci masowej, każdy system zostanie zaprojektowany przez naszych wykwalifikowanych techników i zaopatrzony w raport zbiorczy z testów, który stanowi potwierdzenie, że całość jest gotowa do wdrożenia.

ZNACZNE OSZCZĘDNOŚCI


ZNACZNE OSZCZĘDNOŚCI

Uprość infrastrukturę IT i skróć czas osiągania korzyści, wybierając odnowiony, indywidualnie zaprojektowany serwer lub pamięć masową w firmie Kimbrer Computer, aby zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłki bez szkody dla jakości i bezpieczeństwa.


Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę dotyczącą serwera lub pamięci masowej w ramach usługi CTO? Zadzwoń do nas pod numer +45 72 440 277 lub wyślij e-mail na adres sales@kimbrer.com , a wkrótce skontaktujemy się z Tobą. Z przyjemnością udzielimy pomocy i przedstawimy specyfikację Twojego indywidualnego serwera lub pamięci masowej. Możesz także skontaktować się z nami, wykorzystując formularz kontaktowy poniżej.