EMC - CPU / PROCESORY

Czy szukasz niezawodnego i opłacalnego sposobu na modernizację swojego serwera? Następnie odnowione procesory EMC są doskonałą opcją, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z serwerów przy jednoczesnym obniżeniu ogólnych kosztów. 


Refurbished CPU są używane procesory, które zostały przetestowane, sprawdzone i przywrócone do ich oryginalnego stanu roboczego przez certyfikowanego technika. 


W Kimbrer Computer, mamy najlepsze odnowione procesory dostępne. Nasze procesory EMC są jednymi z najbardziej popularnych i niezawodnych procesorów na rynku. Jesteśmy zaufanym dystrybutorem odnowionych procesorów EMC i mamy klientów w ponad 80 krajach na całym świecie. 


4 korzyści z zakupu odnowionych procesorów EMC   

- Odnowione procesory EMC są tańsze niż fabrycznie nowe procesory  
- Otrzymasz wyższą wydajność i lepsze specyfikacje na niższy budżet  
- Istnieje duży wybór wcześniej wydanych procesorów EMC dostępne  
- Procesory zostały dokładnie przetestowane, aby zapewnić, że są w doskonałym stanie roboczym


Wysoko wydajne procesory EMC  

Musisz rozważyć kilka rzeczy, zanim zdecydujesz, które odnowione procesory EMC jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Nie tylko jest to konieczne, aby procesor był wystarczająco potężny, aby obsłużyć obciążenie codziennych zadań w firmie, ale musi być również kompatybilny z płytą systemową.


- Przy wyborze najlepszego procesora EMC dla Twojej firmy najważniejszą kwestią są Twoje konkretne potrzeby.   
- Typ procesora i jego prędkość powinny odpowiadać obciążeniom, jakie będzie podejmować Twoja firma.   
- Procesory wielordzeniowe są idealne dla firm, które będą korzystać z wielu aplikacji jednocześnie.   
- Procesory klasy wyższej mają bardziej zaawansowane funkcje, które mogą zwiększyć wydajność, takie jak hiperwątkowość i technologia Turbo Boost.  
- Procesor powinien być również zgodny z aktualną konfiguracją sprzętu i oprogramowania.   

 

Wszystkie specyfikacje procesorów są dostępne pod każdym produktem, ale jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, czy procesor jest kompatybilny z Twoim systemem, to zapraszamy do kontaktu z nami, zawsze chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepszy-refurbished procesor dla Twoich potrzeb. 


Jeśli szukasz konkretnego procesora EMC, to zapraszamy do skorzystania z naszej funkcji wyszukiwania, aby znaleźć dokładny numer części procesora EMC. Zapraszamy również do kontaktu z naszą obsługą klienta, jeśli nie jesteś pewien, który procesor Intel jest najlepszy mecz dla swojej stacji roboczej lub serwera. 

Sort By:

1 element

EMC CPU Heatsink

Zaczynając od 332,00 zł

Brak w magazynie
Sort By:

1 element