IBM 00AR090 - 25m Fiber Cable (LC)

Obecnie brak na stanie
Dostępność:
Obecnie brak na stanie
Stan:
Refabrykowany
Gwarancja:
1 rok
Ask for price
Ilość:
brak
Fiber optic cable, LC to LC, 25m
IBM LC-LC, 25m. Cable length: 25 m, Connector 1: LC, Connector 2: LC

Storwize® V3700 offers the following new options:

- 8Gb Fibre Channel (FC) longwave SFP transceivers (pair)
- 1-meter fiber cable (LC)
- 5-meter fiber cable (LC)
- 25-meter fiber cable (LC)
- 10-meter OM3 fiber cable (LC)

Longwave SFP transceivers enable FC host interface connectivity over longer distances than supported with shortwave SFP transceivers. The Storwize V3700 8Gb FC 4 Port Host Interface Card now supports both shortwave and longwave SFP transceivers in any combination.

Fiber cables are offered under new feature codes, SEOs, and part numbers for order continuity purposes and to enable worldwide availability. The cable shipped with these new options is the same as the cable shipped with the previously announced fiber cable options.
Więcej informacji
Operating temperature (T-T)0 - 70 °C
Storage temperature (T-T)-40 - 85 °C
Cable length25 m
Connector 1LC
Connector 2LC

Proszę wybrać swój kraj



Wysoka jakość za mniej.

Zakup odnowionego produktu Kimbrer Computer może zapewnić znaczne oszczędności nawet o 80% w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej nowego modelu, co sprawia, że ​​jest to świetny sposób na obniżenie kosztów bez utraty jakości. Popieramy nasze zaangażowanie w jakość, włączając STANDARDOWEJ ROCZNEJ GWARANCJI z dostępnymi dodatkowymi opcjami pokrycia. Krótko mówiąc, dzięki odnowionemu produktowi Kimbrer Computer otrzymasz:

  • Produkt wysokiej jakości po bardzo niskiej cenie
  • Opłacalna i przyjazna środowisku alternatywa
  • Szybka dostawa, bezpośrednio do Twojego lub Twojego klienta
  • Świetny stosunek jakości do ceny

 

Odnowiony – co to jest?

Odnowiony produkt zazwyczaj odnosi się do używanego i używanego przedmiotu. Każdy odnowiony produkt Kimbrer Computer został profesjonalnie sprawdzony i przywrócony do stanu „Grade A”, z wadliwymi częściami zastąpionymi oryginalnymi, aby upewnić się, że wszystko działa i wygląda idealnie, zanim zostanie przepakowane i ponownie wprowadzone na rynek w celu odsprzedaży. Chociaż odnowione modele mogą wykazywać oznaki zużycia, gwarantujemy, że przedmioty są zawsze:

  • Sprawdzone, przetestowane i profesjonalnie odrestaurowane przez certyfikowanych techników
  • Całkowicie wymazane dane i oprogramowanie, nie pozostawiając śladów danych do odzyskania
  • Ostrożnie owinięte i wysłane w materiałach wyładowań elektrostatycznych (ESD)
  • Ze wszystkimi oryginalnymi akcesoriami i komponentami (jeśli dotyczy)