- LENOVO

Lenovo to jeden z czołowych światowych producentów sprzętu komputerowego wszelkiego rodzaju. Firmy na całym świecie używają produktów marki Lenovo w swoich działach IT.  
  
W Kimbrer Computer, specjalizujemy się w dostarczaniu firmom odnowionych części zamiennych Lenovo w absolutnie najlepszej jakości. Mamy bardzo ścisłą kontrolę jakości, a każdy kawałek sprzętu Lenovo został dokładnie sprawdzony, przywrócony i przetestowany przez naszych doświadczonych i certyfikowanych techników.  
  
To tylko wtedy, gdy każda indywidualna część została uznana za w doskonałym stanie jakości odnowionej, że jest umieszczony wśród innych naszych towarów w naszym magazynie. Zrównoważony rozwój firmy jest jedną z naszych wartości, a jeśli kawałek nie przechodzi naszej kontroli jakości, wtedy upewniamy się, że recykling jak najwięcej z niego. W Kimbrer Computer, nasze kosze nie są do wyrzucania sprzętu IT, ale do zbierania go, i odnowić go, więc może być ponownie wykorzystane i być korzystne ponownie.


  
Kupuj odnowione produkty Lenovo w najlepszej cenie  

Jednym z ogromnych postępów, które doświadczysz kupując odnowiony sprzęt Lenovo jest to, że zaoszczędzisz dużo pieniędzy. W rzeczywistości, można zaoszczędzić do 80% w porównaniu do oryginalnej ceny, gdy zdecydujesz się kupić odnowiony sprzęt, zamiast nowych. Dostarczyliśmy już nasze produkty do wielu dużych firm na całym świecie i wszyscy byli zadowoleni.  
  
Duże oszczędności, które nasi klienci doświadczyli, pozwoliły im zbudować swoje środowisko IT przy znacznie mniejszym budżecie niż ich odpowiedniki. To dało im przewagę w rywalizacji na konkurencyjnym rynku.  
  
Mamy tak wysokie zaufanie do naszego odnowionego sprzętu, że oferujemy jeden rok gwarancji na każdy produkt zakupiony od nas. Jakość naszych produktów i usług jest dla nas tak samo ważna, jak nasze cele, aby stać się jeszcze bardziej zrównoważonym, co jest celem, który wciąż popycha nas do bardziej ekologicznego jutra. 


Części zamienne Lenovo - Duży wybór  

W naszym magazynie mamy duży wybór części zamiennych Lenovo, w rzeczywistości mamy wiele tysięcy komponentów IT, na przykład procesory CPU, dyski twarde, pamięć, karty sieciowe. Masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taki sprzęt IT Lenovo, jaki jest potrzebny w Twojej firmie do wyposażenia lub modernizacji systemów komputerowych. Każde zamówienie wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych i obiecujemy szybką dostawę, abyś mógł uruchomić swoje systemy tak szybko, jak to możliwe.  
  
  
Jednak Kimbrer to znacznie więcej niż tylko części zamienne Lenovo, możesz również wypróbować nasz nowy konfigurator serwerów lub pamięci masowej, gdzie możesz dostosować serwer lub systemy pamięci masowej tak, aby pasowały do Twoich charakterystycznych wymagań.  
  
Możesz również zdecydować się na zamówienie jednego z naszych popularnych serwerów Lenovo. Wszystkie nasze serwery Lenovo są objęte roczną gwarancją, a także są wysyłane z naszego własnego magazynu w ciągu 1-2 dni roboczych.  
  
Mamy dodatkowe oferty na utrzymanie, serwis i aktualizacje, a także możemy zaoferować Ci pełny pakiet usług, który da Ci możliwość skorzystania z takich ofert jak utrzymanie i aktualizacje.  
  
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub naszego sprzętu Lenovo. Następnie zapraszamy do zadzwonienia do nas pod numer +45 72 440 277 lub napisz do nas e-mail na naszej stronie kontaktowej, a następnie chętnie pomożemy Ci i odpowiemy na każde pytanie, które możesz mieć przed złożeniem zamówienia. 

Sort By:

Produkty 1-12 z 5316

500GB 7.2K 6Gbps SATA 2.5in HDD for NeXtScale

Zaczynając od 332,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD

Zaczynając od 630,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD

Zaczynając od 630,00 zł

W magazynie
N2225 SAS/SATA HBA

Zaczynając od 1 294,00 zł

W magazynie
N2226 SAS/SATA HBA

Zaczynając od 1 626,00 zł

W magazynie
ServeRAID M5225-2GB SAS/SATA Controller Kit

Zaczynając od 2 654,00 zł

W magazynie
1250GB Enterprise Value io3 Flash Adapter

Zaczynając od 1 659,00 zł

W magazynie
1600GB Enterprise Value io3 FlashAdapter

Zaczynając od 2 323,00 zł

W magazynie
Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter

Zaczynając od 398,00 zł

W magazynie
Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter

Zaczynając od 398,00 zł

W magazynie
Flex System EN4172 2-port 10Gb Ethernet Adapter

Zaczynając od 844,00 zł

W magazynie
Flex System CN4052S 2-port 10Gb Virtual Fabric

Zaczynając od 995,00 zł

W magazynie
Sort By:

Produkty 1-12 z 5316