LENOVO - DYSKI TWARDE

Odnowione dyski twarde Lenovo
Jeśli szukasz niezawodnych i niedrogich dysków twardych, warto rozważyć model odnowiony. Refundowane dyski twarde Lenovo to świetna opcja dla firm z ograniczonym budżetem. Oferują one taką samą wysoką jakość i niezawodność jak nowe dyski, ale za ułamek kosztów.

 

W Kimbrer Computer, mamy ogromny wybór odnowionych dysków twardych Lenovo i jesteśmy pewni, że znajdziesz właśnie te, które spełnią Twoje wymagania i budżet.

 

Nasi certyfikowani technicy są jednymi z najlepszych na świecie i mają wiele lat praktycznego doświadczenia. Każdy dysk twardy został sprawdzony i dokładnie przetestowany pod kątem jakości i niezawodności przez naszych techników, aby zweryfikować jego stan kosmetyczny i funkcjonalność.

 

Wszystkie dane zostały oczyszczone zgodnie z normą ISO 27001. Oznacza to, że otrzymujesz dysk, który jest jak nowy, ale w znacznie obniżonej cenie. To nie tylko świetny interes dla Twojej firmy, ale także dla środowiska. Za każdym razem, gdy odnowiony dysk twardy jest sprzedawany, zmniejsza ilość odpadów elektronicznych i przybliża nas o jeden krok do bardziej zielonego i zrównoważonego świata.

 

9 dobrych powodów, aby kupować odnowione dyski twarde Lenovo

Istnieje kilka korzyści z zakupu odnowionego dysku twardego Lenovo od Kimbrer Computer. Nie tylko mamy ogromny wybór w magazynie, ale możemy również pomóc Ci znaleźć dokładnie ten dysk, którego szukasz.

   - Można zaoszczędzić do 80% oryginalnej ceny.
   - Możesz uzyskać dysk o większej pojemności niż byłbyś w stanie uzyskać z nowym dyskiem.
   - Możemy uzyskać dysk twardy o określonej specyfikacji, który nie jest już produkowany.
   - Wszystkie te dyski są dostępne w magazynie.
   - Wszystkie poprzednie dane zostały trwale usunięte zgodnie z normą ISO 27001.
   - Wydajność jest potwierdzona, że jest tak dobra jak nowa.
   - Posiadamy gwarancję na wszystkie nasze produkty.
   - Szybka i bezpieczna dostawa we wszystkich częściach świata.
   - Wreszcie, zmniejszone e-odpady, 98 procent wszystkich sprzętów, które są utylizowane, jest poddawane recyklingowi.
 

Oferujemy ogromny wybór dysków twardych Lenovo

Mamy sporo różnych modeli dysków twardych Lenovo w naszym magazynie, i są szanse, że mamy właśnie ten, którego potrzebujesz. Na przykład, można wybierać pomiędzy dyskami twardymi klasy korporacyjnej, HDD, SSD, SATA, SAS i Flash Drives, z których wszystkie różnią się pojemnością.


Odnowione dyski twarde Lenovo są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która ma swój własny dział IT. Jeśli masz własne serwery lub rozwiązania do przechowywania serwerów, wtedy będziesz w stanie utrzymać, rozszerzyć i uaktualnić swoje obecne środowisko IT przy znacznie niższych kosztach.


Mamy sporo dostępnych na półkach w naszym magazynie, a jeśli szukasz modułów pamięci masowej, aby zbudować Lenovo BladeCenter od podstaw, to również możemy Ci pomóc. Masz również możliwość skonfigurowania własnego, niestandardowego serwera Lenovo lub konfiguratora pamięci masowej.

Zapraszamy do zadawania nam wszelkich pytań dotyczących naszych produktów, możesz napisać do nas wiadomość na naszej stronie kontaktowej lub zadzwonić pod numer +45 72 440 277. Mamy dedykowany zespół menedżerów produktu Lenovo, którzy mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w znalezieniu dysku twardego zgodnego z konkretnymi wymaganiami.

 

Co to jest dysk twardy klasy korporacyjnej?

Dyski twarde klasy korporacyjnej są przeznaczone dla firm, które wymagają wysokiego poziomu pamięci masowej i niezawodności. Są one zazwyczaj droższe niż dyski twarde klasy konsumenckiej, ale oferują lepszą wydajność i trwałość.

 

Co to jest dysk SSD?

SSD to nowszy typ dysku twardego, który oferuje szybszą wydajność i niższe zużycie energii niż tradycyjne dyski twarde. Dyski SSD są droższe niż tradycyjne dyski twarde, ale stają się coraz bardziej powszechne.

 

Jaka jest różnica między dyskami twardymi SATA i SAS?

Dyski twarde SATA to najpopularniejszy typ dysku twardego i są zwykle stosowane w komputerach klasy konsumenckiej. Dyski twarde SAS są przeznaczone do zastosowań korporacyjnych i oferują wyższą wydajność i niezawodność.

 

Co to jest dysk flash?

Dysk flash to rodzaj urządzenia pamięci masowej wykorzystującego pamięć flash. Dyski flash są zazwyczaj mniejsze i bardziej przenośne niż inne typy urządzeń pamięci masowej.

Sort By:

Produkty 1-12 z 1617

500GB 7.2K 6Gbps SATA 2.5in HDD for NeXtScale

Zaczynając od 332,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD

Zaczynając od 630,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD

Zaczynając od 630,00 zł

W magazynie
LENOVO 00AH644 - Intel S3510 480GB Enterprise Entry SATA G3HS

Zaczynając od 1 360,00 zł

W magazynie
S3500 120GB SATA 2.5in MLC HS Enterprise Value SSD

Zaczynając od 664,00 zł

W magazynie
S3500 120GB SATA 2.5in MLC HS Enterprise Value

Zaczynając od 664,00 zł

W magazynie
S3500 240GB SATA 2.5in MLC HS Enterprise Value SSD

Zaczynając od 365,00 zł

W magazynie
1TB 7.2K 6Gbps NL SAS 2.5in' G3HS HDD

Zaczynając od 398,00 zł

W magazynie
1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HDD

Zaczynając od 299,00 zł

W magazynie
1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HDD

Zaczynając od 299,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G3HS HDD

Zaczynając od 398,00 zł

W magazynie
1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G3HS HDD

Zaczynając od 398,00 zł

W magazynie
Sort By:

Produkty 1-12 z 1617