Zwroty

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, mogą Państwo zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni od chwili jego otrzymania.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu produkt wymaga wymiany, przed dokonaniem zwrotu należy skontaktować się z nami pod adresem e-mail support@kimbrer.com. Po otrzymaniu powiadomienia o dokonaniu zwrotu produktu, wysyłamy do Państwa wiadomość e-mail zawierającą numer autoryzacji zwrotu (Return Merchandise Authorization — RMA) oraz instrukcje wysyłki. Po otrzymaniu numeru RMA mają Państwo 14 dni na odesłanieproduktu.

Firma Kimbrer Computer zastrzega sobie prawo do odrzucenia numeru RMA, jeśli towar zostanie zwrócony po okresie 14 dni przewidzianych na dokonanie zwrotu.

Jeśli zwrócony przedmiot był używany lub oryginalne opakowanie fabryczne zostało naruszone, co uznajemy za oznakę używania produktu, po odebraniu zamówionego produktu dokonujemy zwrotu jedynie części kwoty zamówienia, którą określa się w zależności od wartości handlowej produktu. Po otrzymaniu towaru i zatwierdzeniu zwrotu zwracamy kwotę zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jeśli którykolwiek ze zwróconych przedmiotów jest uszkodzony lub niewłaściwy, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo nowy (pozbawiony wad) sprzęt. Jeśli nie będziemy w stanie wymienić produktu, otrzymają Państwo zwrot wartości zamówienia.

Na opakowaniu zwracanego towaru należy wyraźnie zaznaczyć numer RMA. Aby mieć pewność, że przesyłka szybko i sprawnie przejdzie ewentualną kontrolę celną, należy pamiętać o umieszczeniu hasła "ZWROT" na zewnętrznej części opakowania. Radzimy zwracać towary, stosując numer referencyjny przesyłki.

Produkty należy zwracać w ich oryginalnym stanie w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

Firma Kimbrer Computer zastrzega sobie prawo do odmowy przyjmowania zwrotów, które nie spełniają powyższych kryteriów.

To Państwo, jako nabywcy, odpowiadają za wszystkie przesyłki do momentu, w którym otrzymamy je pod niżej podanym adresem do zwrotów.Adres zwrotny:

Kimbrer Computer ApS
Messevej 12
DK-9600 Aars
Dania