Servers - Cisco

Konfigurator serwerów Cisco 

Za pomocą naszego narzędzia konfiguratora serwerów Cisco można skonfigurować niestandardowy serwer Cisco zgodnie z potrzebami działu IT. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy odnowionych komponentów sprzętowych firmy Cisco, takich jak procesory, dyski twarde, adaptery i kontrolery raid. 

 

Jest to znacznie tańsze, aby kupić odnowiony serwer Cisco od nas, zamiast iść bezpośrednio do producenta. To dlatego, że odnowiony sprzęt był wcześniej używany w innych systemach. Ale ponieważ sprzęt został wyprodukowany, aby trwać znacznie dłużej, niż niektóre przedsiębiorstwa potrzebują ich, są one często sprzedawane do firm takich jak Kimbrer Computers. 

 

W Kimbrer mamy zespół certyfikowanych techników, którzy testują i analizują te komponenty sprzętowe Cisco, aby można je było ponownie wykorzystać w nowych systemach, na przykład w naszym konfiguratorze serwerów Cisco. 

 

Nasz konfigurator serwera Cisco jest łatwy w użyciu i zostaniesz poprowadzony krok po kroku, ale jeśli potrzebujesz pomocy w montażu niestandardowego serwera Cisco, to zawsze możesz się z nami skontaktować, a my z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez ten proces. 

  

Niestandardowy serwer Cisco 

Kiedy zamówisz niestandardowy serwer Cisco w firmie Kimbrer, otrzymasz serwer Cisco, który dokładnie pasuje do potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy z Tobą przez cały czas od momentu wyboru komponentów do momentu dostarczenia go do Twojej siedziby. 

 

Nasi technicy zbudują Twój serwer i upewnią się, że wszystkie części są kompatybilne i że system będzie się uruchamiał bez żadnych problemów. Twój serwer zostanie dostarczony w pudełku zabezpieczonym materiałem amortyzującym, takim jak poduszki powietrzne lub inne rodzaje materiałów, które będą chronić serwer podczas wysyłki. 

 

Tak jak nasze serwery zostały wykonane z odnowionego sprzętu, tak i my idziemy o krok dalej, stale optymalizując nasz dział wysyłki, stosując jak najbardziej przyjazne środowisku rozwiązania. Decydując się na zakup w Kimbrer, otrzymujesz wysokiej jakości produkty, jednocześnie obniżając swój ślad węglowy w tym samym czasie. 

 

 • Odnowione serwery Cisco są do 80% tańsze niż nowe. 
 • Twój dostosowany serwer Cisco zostanie zbudowany przez zespół certyfikowanych techników. 
 • Wszystkie części będą kompatybilne. 
 • Serwer zostanie wysłany do Twojej lokalizacji. 

Kimbrer Computer jest zaufanym i globalnym dostawcą odnowionych serwerów Cisco na zamówienie z klientami w ponad 80 krajach. Skorzystaj z naszego konfiguratora serwerów Cisco, zamów swój serwer już dziś i dołącz do grona wiodących firm w zakresie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. 

 

Skalowalna i ekonomiczna infrastruktura IT 

Jedną z głównych korzyści wynikających z posiadania własnego, dostosowanego do potrzeb serwera Cisco jest jego skalowalność i opłacalność. Będziesz mógł utrzymywać, wymieniać i aktualizować swój serwer we własnym tempie. Kiedy Twoja firma potrzebuje większej pojemności serwera, po prostu będziesz mógł zamówić nowe części, a jeśli zdecydujesz się na ponowne zamówienie w firmie Kimbrer, wtedy również zaoszczędzisz na ogólnych kosztach, ponieważ nasz sprzęt jest odnowiony, a zatem do 80% tańszy niż nowe części. 

 

Cisco to bardzo popularna marka, dlatego wiele firm używa jej w swoim środowisku IT i jest wiele powodów, dla których Ty również powinieneś zdecydować się na przykład na serwer Cisco; 

 

 • Zawsze mamy duży wybór odnowionych komponentów Cisco w magazynie. 
 • Łatwo jest utrzymać, wymienić i uaktualnić swój serwer z naszych komponentów Cisco. 
 • Cisco Systems jest zaufaną i niezawodną marką od 1984 roku. 

 

10 zalet dostosowywania własnego serwera Cisco dla firmy 

 

 1. Serwer Cisco można dostosować do swoich potrzeb. 
 2. Możesz wybierać spośród odnowionych komponentów sprzętowych Cisco, które są do 80% tańsze niż nowe. 
 3. Wszystkie nasze komponenty znajdują się w magazynie i są gotowe do użycia. 
 4. Łatwo będzie zintegrować serwer z obecnym środowiskiem IT. 
 5. Posiadanie własnego serwera pozwoli Ci na zdalny dostęp do Twoich danych 24/7. 
 6. Będziesz miał scentralizowaną lokalizację dla wszystkich swoich plików, co zwiększy sukces współpracy między pracownikami.  
 7. Scentralizowana lokalizacja zmniejszy ilość potrzebnych licencji na oprogramowanie, co obniży Twoje ogólne wydatki. 
 8. Poszczególni pracownicy mogą uzyskać dostęp do określonych danych na serwerze. 
 9. Własny serwer zmniejszy prawdopodobieństwo stania się ofiarą hakerów, ponieważ nie będzie znajdował się na dużej farmie serwerów, na której znajdują się dane z wielu innych firm. 
 10. Wreszcie, posiadanie własnego serwera Cisco da Ci pełną kontrolę nad danymi i nie będziesz musiał polegać na innych, aby przechowywać je dla Ciebie. 

 

Szybka i bezpieczna dostawa 

Posiadamy globalną, profesjonalną sieć logistyczną, która szybko i bezpiecznie dostarczy serwer(y) na Twój adres. Dostarczamy do niemal każdego miejsca na ziemi, ponieważ wierzymy, że każdy bez względu na pochodzenie kulturowe ma prawo do rozwoju technologicznego. 

Sort By:

Produkty 4

Cisco UCS B200 M3 Blade Server
W magazynie

Od 1 149,00 zł

Do 3 646,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Cisco UCS B200 M4 Blade Server
Brak w magazynie

Od 3 755,00 zł

Do 12 206,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Cisco UCS B200 M5 Blade Server
W magazynie

Od 12 699,00 zł

Do 62 113,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
UCS C240 M5
W magazynie
0,00 zł
Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Sort By:

Produkty 4