Servers - Fujitsu

Konfigurator serwerów Fujitsu 

Serwery Fujitsu są zawsze niezawodnym wyborem dla każdej firmy, która chce mieć własne serwery wewnętrzne. Zazwyczaj serwery są sprzedawane fabrycznie, ale w Kimbrer Computer, zdecydowaliśmy się dać Ci możliwość skonfigurowania własnego, dostosowanego do potrzeb serwera za pomocą naszego konfiguratora serwerów Fujitsu

 

Wszyscy wiemy, że ewolucja cyfrowa postępuje dość szybko, ale nie zawsze konieczne jest posiadanie najnowszych technologii jako części infrastruktury IT. Wydajność i cena często idą w parze i często znacznie lepszym rozwiązaniem może być zastosowanie nieco starszego sprzętu, ponieważ różnica dla większości firm nie będzie w ogóle zauważalna. 

 

Poniżej przedstawiamy wybrane serwery, które możesz skonfigurować za pomocą naszego konfiguratora serwerów Fujitsu zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami. Kiedy wybierzesz konfigurację, będziesz miał możliwość wyboru procesorów, pamięci, kontrolerów Raid, kart sieciowych i tak dalej. Wszystkie te elementy są odnowione sprzętu, co oznacza, że zostały one wykorzystane wcześniej jako część innych systemów przedsiębiorstwa. 

 

Ale, sprzęt ma znacznie dłuższą żywotność niż większość ludzi zdaje sobie sprawę, i często są one nadal w doskonałym stanie, gdy firmy decydują się uaktualnić swój dział IT z nowszych części. Jednakże, te komponenty mogą być nadal używane w nowych systemach, dlatego też odnawiamy je. 

 

W Kimbrer Computer, mamy zespół certyfikowanych techników, którzy testują każdy kawałek, który jest sprzedawany. To się nazywa odnowiony sprzęt i to właśnie z tych części będzie wykonany Twój serwer Fujitsu. 

 

Kiedy otrzymasz swój serwer Fujitsu, będzie on skonfigurowany i przetestowany, więc jest gotowy do użycia po uruchomieniu systemu. 

  

Dostosowany do potrzeb serwer Fujitsu 

Mamy wielką pasję do sprzętu komputerowego i ręcznie wybieramy każdą część, jakbyśmy byli świetnymi szefami kuchni, którzy wybierają składniki do dania dla smakoszy. Robimy to, ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko jest idealne. 

 

Te części, które nie przejdą naszej ścisłej kontroli jakości są wysyłane do recyklingu, jeśli to możliwe. Redukcja e-odpadów jest częścią naszego modelu biznesowego i dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić tę naszą podstawową wartość. 

 

Twój serwer zostanie zbudowany po użyciu naszego Fujitsu Konfigurator serwera, i naciśnij zamówienie. Jesteśmy dość szybcy w budowaniu niestandardowych serwerów, a nawet możemy wysłać go z ekspresową dostawą, jeśli potrzebujesz go jak najszybciej. 

 

Twój pakiet zostanie wysłany w pudełku, które jest zabezpieczone i ma wystarczająco dużo wyściółki amortyzującej, aby bezpiecznie być transportowane do Twojej lokalizacji. Wszystkie nasze skonfigurowane serwery Fujitsu są wysyłane na całym świecie z profesjonalną globalną siecią logistyczną, która obsługuje każdy pakiet z troską.  

 

 • Odnowione serwery Fujitsu są do 80% tańsze niż nowe. 
 • Twój dostosowany serwer Fujitsu zostanie zbudowany przez zespół certyfikowanych techników. 
 • Wszystkie części będą kompatybilne. 
 • Serwer zostanie wysłany do Twojej lokalizacji. 

Kimbrer Computer jest zaufanym i globalnym dostawcą odnowionych serwerów Fujitsu na zamówienie z klientami w ponad 80 krajach. Skorzystaj z naszego konfiguratora serwerów Fujitsu, zamów swój serwer już dziś i dołącz do grona wiodących firm w zakresie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. 

 

Skalowalna i ekonomiczna infrastruktura IT 

Jedną z głównych zalet posiadania własnego, dostosowanego do potrzeb klienta serwera Fujitsu jest jego skalowalność i opłacalność. Będziesz mógł utrzymywać, wymieniać i modernizować swój serwer we własnym tempie. Kiedy Twoja firma potrzebuje większej pojemności serwera, po prostu będziesz mógł zamówić nowe części, a jeśli zdecydujesz się na ponowne zamówienie w firmie Kimbrer, wtedy również zaoszczędzisz na ogólnych kosztach, ponieważ nasz sprzęt jest odnowiony, a zatem do 80% tańszy niż nowe części. 

 

Fujitsu to bardzo popularna marka, dlatego wiele firm używa jej w swoim środowisku IT i jest wiele powodów, dla których Ty również powinieneś zdecydować się na przykład na serwer Fujitsu; 

 

 • Zawsze mamy duży wybór odnowionych komponentów Fujitsu w magazynie. 
 • Łatwo jest utrzymać, wymienić i uaktualnić swój serwer za pomocą naszych komponentów Fujitsu. 
 • Fujitsu Limited jest zaufaną i niezawodną marką od 1935 roku. 

 

10 zalet dostosowania własnego serwera Fujitsu do potrzeb firmy 

 

 1. Możesz dostosować serwer Fujitsu do swoich potrzeb. 
 2. Możesz wybierać spośród odnowionych komponentów sprzętowych Fujitsu, które są nawet o 80% tańsze od nowych. 
 3. Wszystkie nasze komponenty znajdują się w magazynie i są gotowe do użycia. 
 4. Łatwo będzie zintegrować serwer z obecnym środowiskiem IT. 
 5. Posiadanie własnego serwera pozwoli Ci na zdalny dostęp do Twoich danych 24/7. 
 6. Będziesz miał scentralizowaną lokalizację dla wszystkich swoich plików, co zwiększy sukces współpracy między pracownikami.  
 7. Scentralizowana lokalizacja zmniejszy ilość potrzebnych licencji na oprogramowanie, co obniży Twoje ogólne wydatki. 
 8. Poszczególni pracownicy mogą uzyskać dostęp do określonych danych na serwerze. 
 9. Własny serwer zmniejszy prawdopodobieństwo stania się ofiarą hakerów, ponieważ nie będzie znajdował się na dużej farmie serwerów, na której znajdują się dane z wielu innych firm. 
 10. Wreszcie, posiadanie własnego serwera Fujitsu daje pełną kontrolę nad danymi i nie trzeba polegać na innych, aby przechowywać je dla Ciebie. 

 

Szybka i bezpieczna dostawa 

Dysponujemy globalną, profesjonalną siecią logistyczną, która szybko i bezpiecznie dostarczy serwer(y) na Twój adres. Dostarczamy do niemal każdego miejsca na ziemi, ponieważ wierzymy, że każdy bez względu na pochodzenie kulturowe ma prawo do rozwoju technologicznego. 

Sort By:

Produkty 6

Fujitsu Primergy RX2530 M1
W magazynie

Od 5 555,00 zł

Do 27 161,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Fujitsu Primergy RX2530 M2
W magazynie

Od 6 047,00 zł

Do 31 934,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Fujitsu Primergy RX2530 M4
W magazynie

Od 8 911,00 zł

Do 33 741,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Fujitsu Primergy RX2540 M1
W magazynie

Od 6 277,00 zł

Do 28 337,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Fujitsu Primergy RX2540 M2
W magazynie

Od 8 333,00 zł

Do 41 867,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Fujitsu Primergy RX2540 M4
W magazynie

Od 10 489,00 zł

Do 42 095,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Sort By:

Produkty 6