Servers - Supermicro

Konfigurator serwerów Supermicro 

Jeśli chcesz dostosować swój własny serwer, to powinieneś spróbować naszego konfiguratora serwerów Supermicro. Mamy szeroki wybór komponentów Supermicro do wyboru, na przykład procesory, pamięci, kontrolery Raid i karty sieciowe. Wszystkie części zostały odnowione i są gotowe do wbudowania w Twój nowy system. 

 

Supermicro jest globalnym liderem w dziedzinie obliczeń dla przedsiębiorstw, z serwerami używanymi w wielu krajach i branżach. W Kimbrer, sprzedajemy odnowiony sprzęt Supermicro przez wiele lat, a my mamy zespół certyfikowanych techników, którzy mają duże doświadczenie w obsłudze ich komponentów.    

 

Dostarczamy w pełni skonfigurowane, przetestowane i dostosowane serwery, które zostały dostosowane z naszym Supermicro Konfigurator serwera. W przeciwieństwie do predefiniowanych serwerów toczących się z linii montażowej u producenta. Zawsze robimy dodatkową milę, aby upewnić się, że serwer jest dokładnie taki, jak chcesz, więc pasuje gładko do bieżącej konfiguracji IT. 

 

Supermicro i Kimbrer Computer mają te same ambicje, jeśli chodzi o minimalizowanie wpływu IT na środowisko. Supermicro pracuje nad zmniejszeniem zużycia energii przez swoje serwery, a my odnawiamy ich sprzęt, aby można go było wykorzystać w nowych systemach.  

 

Zielona technologia komputerowa jest ważnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju firmy, dlatego jesteśmy dumni, że posiadamy komponenty Supermicro w naszych zasobach.   

  

Dostosowany do potrzeb serwer Supermicro 

Zmniejszenie ilości odpadów elektronicznych i zwiększenie wykorzystania odnowionego sprzętu to tylko część naszych wartości. Staramy się również znaleźć rozwiązania w innych działach, na przykład stale optymalizujemy nasz dział wysyłki, znajdując nowe, inteligentniejsze i bardziej ekologiczne rozwiązania do pakowania naszych zamówień, jednocześnie upewniając się, że są one chronione podczas wysyłki. 

 

Po użyciu naszego Supermicro Konfigurator serwera, i naciśnij zamówienie, serwer zostanie zapakowany jako przyjazny dla środowiska, jak możemy obecnie, podczas gdy nadal upewniając się, że jest zabezpieczony i ma wystarczająco dużo materiałów amortyzujących wyściółki do bezpiecznego transportu do Twojej lokalizacji. 

 

Wszystkie nasze skonfigurowane serwery Supermicro są wysyłane na całym świecie z profesjonalną globalną siecią logistyczną, która obsługuje każdy pakiet z troską.  

 

 • Odnowione serwery Supermicro są do 80% tańsze niż nowe. 
 • Twój niestandardowy serwer Supermicro zostanie zbudowany przez zespół certyfikowanych techników. 
 • Wszystkie części będą kompatybilne. 
 • Serwer zostanie wysłany do Twojej siedziby. 

 

Kimbrer Computer jest zaufanym i globalnym dostawcą odnowionych serwerów Supermicro na zamówienie z klientami w ponad 80 krajach. Skorzystaj z naszego konfiguratora serwerów Supermicro, zamów swój serwer już dziś i dołącz do grona wiodących firm w zakresie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. 

 

Skalowalna i ekonomiczna infrastruktura IT 

Jedną z głównych zalet posiadania własnego, dostosowanego do potrzeb serwera Supermicro jest jego skalowalność i opłacalność. Będziesz mógł utrzymywać, wymieniać i modernizować swój serwer we własnym tempie. Kiedy Twoja firma potrzebuje większej pojemności serwera, po prostu będziesz mógł zamówić nowe części, a jeśli zdecydujesz się na zamówienie od Kimbrer ponownie, to również zaoszczędzisz na ogólnych kosztach, ponieważ nasz sprzęt jest odnowiony, a zatem do 80% tańszy niż nowe części. 

 

Supermicro to bardzo popularna marka, dlatego wiele firm używa jej w swoim środowisku IT i jest wiele powodów, dla których Ty również powinieneś zdecydować się na przykład na serwer Supermicro; 

 

 • Zawsze mamy duży wybór odnowionych komponentów Supermicro w magazynie. 
 • Łatwo jest utrzymać, wymienić i uaktualnić swój serwer z naszymi komponentami Supermicro. 
 • Super Micro Computer, Inc. jest zaufaną i niezawodną marką od 1993 roku. 

 

10 zalet dostosowania własnego serwera Supermicro do potrzeb firmy 

 

 1. Możesz dostosować serwer Supermicro do swoich potrzeb. 
 2. Możesz wybierać spośród odnowionych komponentów sprzętowych Supermicro, które są do 80% tańsze niż nowe. 
 3. Wszystkie nasze komponenty znajdują się w magazynie i są gotowe do użycia. 
 4. Łatwo będzie zintegrować serwer z Twoim obecnym środowiskiem IT. 
 5. Posiadanie własnego serwera pozwoli Ci na zdalny dostęp do Twoich danych 24/7. 
 6. Będziesz miał scentralizowaną lokalizację dla wszystkich swoich plików, co zwiększy sukces współpracy między pracownikami.  
 7. Scentralizowana lokalizacja zmniejszy ilość potrzebnych licencji na oprogramowanie, co obniży Twoje ogólne wydatki. 
 8. Poszczególni pracownicy mogą uzyskać dostęp do określonych danych na serwerze. 
 9. Własny serwer zmniejszy prawdopodobieństwo bycia ofiarą hakerów, ponieważ nie będzie znajdował się na dużej farmie serwerów, na której znajdują się dane z wielu innych firm. 
 10. Wreszcie, posiadanie własnego serwera Supermicro daje pełną kontrolę nad danymi i nie trzeba polegać na innych, aby przechowywać je dla Ciebie. 

 

Szybka i bezpieczna dostawa 

Posiadamy globalną, profesjonalną sieć logistyczną, która szybko i bezpiecznie dostarczy Twój serwer (serwery) pod wskazany adres. Dostarczamy do niemal każdego miejsca na ziemi, ponieważ wierzymy, że każdy bez względu na pochodzenie kulturowe ma prawo do rozwoju technologicznego. 

Sort By:

Produkty 3

SuperServer SYS-1019GP-TT
W magazynie

Od 7 633,00 zł

Do 29 296,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
SuperStorage SSG-6049P-E1CR36L
W magazynie

Od 8 627,00 zł

Do 42 504,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
SuperServer SYS-6029U-E1CR4
W magazynie

Od 6 636,00 zł

Do 39 053,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Sort By:

Produkty 3