Storage - HP

Skorzystaj z naszego konfiguratora pamięci masowej HP, aby dostosować własny system pamięci masowej HP i uzyskać serwer dostosowany do unikalnych wymagań. Serwery pamięci masowej HP to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą przejąć kontrolę nad przechowywaniem danych, zamiast polegać na innych firmach, takich jak dostawcy usług w chmurze.


HP jest preferowaną na całym świecie marką w zakresie rozwiązań do przechowywania danych. W rzeczywistości wielu naszych klientów uważa, że HP to najlepszy dostępny system pamięci masowej NAS.


Definicja NAS: Network Attached Storage (NAS) to serwer używany do przechowywania plików będący częścią sieci, w której użytkownicy mogą udostępniać dane i uzyskiwać do nich dostęp za pośrednictwem klientów z dostępem.


Oto trzy najważniejsze powody, dla których warto skonfigurować własny serwer pamięci masowej HP:

- Zwiększone bezpieczeństwo: Scentralizowane przechowywanie danych ułatwia monitorowanie plików, zapewniając lepsze bezpieczeństwo wrażliwych danych.
- Pliki współdzielone: Wielu użytkowników może uzyskać dostęp do plików jednocześnie, dzięki czemu współpraca jest bardziej efektywna.
- Kontrola dostępu: Można określić, do których folderów mają dostęp użytkownicy, co zapewnia większą kontrolę nad danymi.

Posiadając własny system pamięci masowej HP, można zwiększyć bezpieczeństwo w firmie i zapobiec cyberatakom lub szpiegostwu przemysłowemu. Masz również pełną kontrolę nad swoimi danymi i możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie. Dodatkowo Twoi pracownicy z klientami mogą udostępniać i uzyskiwać dostęp do danych w obrębie firmy.


Aby rozpocząć, wybierz żądaną obudowę i naciśnij "konfiguruj", aby rozpocząć dostosowywanie serwera pamięci masowej HP.


Na następnej stronie możesz dodać potrzebne komponenty sprzętowe, takie jak zasilacze awaryjne. Oferujemy szeroki wybór odnowionych dysków twardych do wyboru, w tym:


- Dyski twarde: Zapewnia największą pojemność pamięci masowej i jest przystępną opcją dla maksymalizacji pamięci masowej przy napiętym budżecie.
- Dyski SSD i dyski flash: Te opcje oferują szybszy transfer danych i zużywają mniej energii niż dyski HDD. Są idealnym rozwiązaniem, gdy priorytetem jest szybkość i wydajność.


Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz użyć jednostki rozszerzającej pamięć masową z dyskami twardymi, aby zwiększyć możliwości pamięci masowej serwera HP przy zachowaniu wysokiej prędkości i wydajności.


W firmie Kimbrer nasi certyfikowani technicy budują Twój system pamięci masowej HP i testują go w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, które komponenty będą najlepsze dla Twoich konkretnych potrzeb, nasi menedżerowie marki są zawsze dostępni, aby Ci pomóc.


Kupując u nas, otrzymasz:

- Niedrogie rozwiązania HP w zakresie przechowywania danych
- Szybką wysyłkę międzynarodową
- Własne wsparcie techniczne


Zacznij budować swój własny serwer pamięci masowej HP już dziś, korzystając z naszego konfiguratora pamięci masowej.

Sort By:

Produkty 4

HP ProLiant DL360 G10
W magazynie

Od 1 316,00 zł

Do 29 983,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
HP ProLiant DL360 G9
W magazynie

Od 3 289,00 zł

Do 15 885,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
HP ProLiant DL360 G9
Brak w magazynie

Od 0,00 zł

Do 12 596,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
HP ProLiant DL360 G10
W magazynie

Od 3 618,00 zł

Do 32 285,00 zł

Tool Konfiguruj
Dostawa 1-2 dni robocze
Wysyłka na cały świat
Sort By:

Produkty 4